Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Tanıtım tercihi değişiyor

24 Haziran 2017 Cumartesi

Rusya’nın en büyük parkı Krasnaya Presnya’da düzenlenen Türkiye Festivali’nde  gerçekleşen  Alanya tanıtımı ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, ALTAV ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği  Başkan Yardımcıları Ayşegül Karaca, Servet Şakiroğlu, yönetim kurulu üyeleri ve sponsor firma temsilcilerinin katıldığı toplantıda fuar tanıtımlarının yerini alabilecek festival gibi tanıtım modelleri ve yaygınlaştırılması görüşüldü.

ALTAV çalışmalarının Alanya turizmi için önemli olduğunu vurgulayan Kaymakam Harputlu, tüm kurumlarla elbirliği içinde tanıtımlara katkı sağlanması gerektiğini söyledi. Her yıl dünya genelinde 30 ülkede tanıtım çalışmalarına imza attıklarını söyleyen Belediye Başkanı Yücel, festivallerin direkt tüketiciye hitap ettiğini ve bu alandaki çalışmalara ağırlık verileceğini dile getirdi. ALTİD Başkan Yardımcısı Ayşegül Karaca ise Moskova’da yapılan tanıtım çalışmasının sonraki yıldan itibaren genişletilerek devam ettirileceğini duyurdu.

Toplantı sonunda Rusya’nın en büyük parkı Krasnaya Presnya’da düzenlenen Türkiye Festivali’nde yapılan Alanya tanıtımına destek veren firma temsilcilerine plaket verildi