Hocalar oyuncuları tebrik etti

13 Ağustos 2017 Pazar

SÜPER Lig’de Kasımpaşa’ya yenilen Alanyaspor’un teknik direktörü Safet Susic, iyi başladıkları maçın başında gol yapamadıkları 2-3 pozisyonları olduğunu söylerken Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş ise kazandıkları için mutlu olduklarını kaydetti.

Ligin ilk maçlarının her zaman zorlu geçtiğini aktaran Susic, karşılaşmaya iyi başladıklarını belirtti. Susic, “Maçın başında aslında iyi başladık. Çok önemli 2-3 pozisyonumuz var, gol yapamadığımız, sonuçlandıramadığımız. Hemen peşinden çabuk 2 gol yedik ve tabi motivasyonunuz düşüyor. Kasımpaşa’yı galibiyetinden dolayı kutluyorum "derken, “Maçın sonlarında Alanyaspor taraftarı kaleci Haydar tezahüratları yaptı, bunun hakkındaki düşünceniz nedir” sorusuna  ise Susic, “Bugün Remy’den yana tercihimizi kullandık. Yarın ne olur, ne biter bakacağı" dedi.

Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş ise Ligin ilk maçı olmasına rağmen çok sıcak ve nem vardı. Her iki takımın oyuncularını gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum, oyuna dengeli başladık. Rakibimizin karambollarda bulduğu bir iki pozisyonla oyun üstünlüğünü onlara verdik. 25-30 dakikalarda doğru oynamaya başladık" diye değerlendirme yaptı.