Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Gol kralı ile 2 yıllık sözleşme

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Alanyaspor, Süper Lig’de geçen sezon 23 golle gol kralı olan Brezilyalı yıldız futbolcusu Vagner Love ile 2 yıl daha sözleşme uzattı.

Brezilyalı golcü Vagner Love, Alanyaspor forması altında yeni sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Başkan, yönetim kurulu ve tüm kulüp çalışanlarının sözleşme yenileme sürecinde çaba gösterdiğini belirten Vagner Love, "Hepsine çok teşekkür ederim. Bu karşılıklı bir çabaydı. Çok mutluyum. Babam, avukatım ve menajerim burada ve hepsi çok mutlu. Çünkü önümüzde kazanacağımız başarılar ve yürüyeceğimiz uzun bir yol var. Uyumadan çaba gösteren kişilere de çok teşekkür ederim. Çok çabalayan insanlar var. Onlara bir kez daha çok teşekkür ederim. Hepimiz her şeyin daha iyisini, geçen senenin daha iyisini yapmak üzere buradayız" dedi. Love, imza töreninin ardından gazetecilerle bir de fotoğraf çektirdi.

 Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, “Gol kralımızla 2017-2018 sezon sonuna kadar olan sözleşmemizi 2020 yılına kadar uzattık. Kendisine ve menajerlerine teşekkür ediyoruz"dedi.