Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Yücel çifti, bebeklere hediye paketi dağıttı

01 Ocak 2018 Pazartesi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eşi Yıldız Yücel ile birlikte, Alanya’daki hastanelerde doğan, 2018 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi. Başkan Yücel, tüm ailelere bebekleri ile sağlıklı ve mutlu yıllar diledi.

Yücel çifti, bebeklere hediye paketi dağıttı Yücel çifti, bebeklere hediye paketi dağıttı Yücel çifti, bebeklere hediye paketi dağıttı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve eşi Yıldız Yücel, 2018 yılının ilk dakikalarında ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi,  Başkent ve Yaşam Hastanesi’ni ziyaret etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hasta ve yakınları ile hastane personelinin yeni yılını kutladı. Daha sonra doğum servisine geçen Başkan Yücel, buradaki aileleri ziyaret etti. Başkan Yücel ve eşi Yıldız Yücel, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen bebeklerle de yakından ilgilendi.

“HOŞ GELDİN BEBEK” HEDİYE PAKETLERİNİ VERDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni doğum yapan annelere Alanya Belediyesi’nin hazırladığı, “Hoşgeldin Bebek” hediye paketlerini takdim etti.  Başkan Yücel’in eşi Yıldız Yücel de bebeklere altın takarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.