Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya

Alanya'da MÜSİAD Coşkusu

04 Ocak 2018 Perşembe

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi resmen kurulmasının ardından hizmet binasında da çalışmalar sürüyor.

MÜSİAD Genel Merkezi tarafından Alanya Şube Başkanı olarak görevlendirilen Mustafa Durusoy, hem MÜSİAD hem de Alanya'ya faydalı hizmetlerde bulunmak üzere yola çıktıklarını belirtti. Durusoy, ilçede başlayan oluşmla ilgili sosyla medya hesabından şu açıklamayı yaptı. "11000 üyesi 86 hizmet noktasıyla 1 600.000 istihdam oluşturan ekonomik sosyal alanda etkin dünyada saygın ve güçlü TÜRKİYE hayaliyle hassasiyet sahibi işadamlarının bir araya gelerek kurduğu MÜSİAD (Müstakil Sanayici İşadamları) ın ALANYA temsilciliği için başlatmış olduğumuz çalışma genel merkezimiz tarafından 15/12/2017 günü kabul edilmiştir.
Genel merkezimiz şahsıma üyeliği tamamlanan arkadaşlarımla birlikte şube kurma görevini tebliğ etmiştir.Hayırlı uğurlu olsun.
Genel merkezimiz ile yapılan ön görüşmeden sonra Dış işleri bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU nun da desteğini alarak çıktığımız bu kutlu yolda şehrimizin ticareti başta olmak üzere sosyoekonomik yapısına katkı sağlayacak çalışmalar yaparak dahada yaşanabilir bir ALANYA için gayret göstereceğiz.
Yapılanma süreci ile alakalı Şehrimizin yediemini Belediye başkanımız Sayın Adem Murat YÜCEL bey den başlayarak şehrin tüm dinamiklerinin fikir destek ve önerilerini alarak yapılanmamızı tamamlayacağız.
MÜSİAD ALANYA çalışma ofisimizim yeri tespit edilerek dizayn çalışmaları başlamıştır ve en kısa zamanda tamamlanarak ALANYA mızın hizmetine sunulacaktır.
Derneğimizin aktif çalışmasına katkı sunmak üzere üye olmak isteyen iş adamlarımızı,girişimci iş kadınlarımızı ve genç girişimcileri MÜSİAD ile tanışmaya ve çalışmaya davet ediyoruz.
Saygılarımla.
Mustafa DURUSOY MÜSİAD ALANYA TEMSİLCİSİ