Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Akçalıoğlu’ndan destek çağrısı

23 Şubat 2018 Cuma

Ak parti İlçe başkanı Mustafa Toklu'nun çağrısı ile başlayan Forma kampanyasına destek veren Ak parti milletvekili adayı ve Eski Meclis üyesi Hüsnü Akçalıoğlu destek verdi. her hafta eşi ile birlikte tribündeki yerini alan Akçalığoğlu Alanyaspor store den alışveriş yapıp vatandaşları maça davet etti

Alanyaspor'un içinde bulunduğu sıkıntılı günleri atlatması adına takıma manevi destek olmak amacıyla Ak parti İlçe Teşkilatı'nın başlattığı kampanya vatandaşlardan ilgi gördü. partisiin çağrısına uyarak Store ye giden eski meclis üyesi ve Milletvekili adayı hüsnü Akçalıoğlu eşofman takımı satın aldı. Alanyaspor un Alanya'nın bir değeri olduğunu belirten Akaçalıoğlu takıma verilecek desteğin maddi olarak Alanya'ya  fazlasıyla geri döndüğüne işaret etti. Küçük desteklerin bir araya geldiğinde önemli miktara ulaştığını kaydeden Akaçaloğlu vatandaşları Cumartesi akşamı Oba stadyumuna davet etti.

Öte yandan şoförler odası da Alanyaspor'a destek vermek amacıyla takım otobüsüne Trabzon maçı öncesi konvoyla eşlik edecek. tüm üyeleri Oba binası önünde buluşmaya davet eden şoförler odası yönetimi  Alanyaspor'a sahip çıkalım çağrısı yaptı.