Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Apaydın İYİ mesaisine başladı

26 Şubat 2018 Pazartesi

İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nı kurmakla görevlendirilen Yücel Apaydın Kanal A habere konuştu. 10 gün içinde 30 kişilik yönetim kurulunu belirleyeceklerini söyleyen Apaydın "Herkesi kucaklayacak bir ekibimiz olacak" dedi. Apaydın ilk hedef olarak 2019 seçimlerini gösterdi.

Kanal A Haberin Alanya halkına geçtiğimiz cumartesi günü duyurduğu, İyi Parti Alanya İlçe Başkanlığı atamasından sonra Kurucu Başkan Yücel Apaydın, KANAL A Haberin sorularını yanıtladı. Yönetim havuzu konusunda çalışma yaptıklarını kaydeden Apaydın “Kısa sürede 33 kişiyi belirleyeceğiz" dedi. Hedeflerine ilişkin de konuşan Apaydın, “Alanya ve Türkiye’de iktidarı hedefliyoruz” dedi. İlçe Başkanı olarak atanmasının ardından görev bekleyen diğer isimlerde küslük olup olmadığına ilişkin soruya Apaydın" Siyasette küslük olmaz. Biz geçmişte bu arkadaşlara kongrede kaybettiğimizde küsüp gitmedik, hep onlarla birlikte olduk" yanıtını verdi.

2019 yılında yapılacak yerel seçime nasıl hazırlanacaklarını da değerlendiren Apaydın" Eskiden olduğu gibi adayı belirleyip diğer isimleri yanına monte etmeyeceğiz. Önce ekip belli olacak, içinden aday çıkacak" dedi.