Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Yangın Söndürmeye Destek Verenlere Plaket

07 Mart 2018 Çarşamba


Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez, Başkan Adem Murat Yücel, Koordinatör Hüseyin Güney ve İtfaiye Müdürü Mehmet Oral'a plaket ve saat hediye ederek teşekkür etti.

Geçen yıl Haziran ayında Sapadare ve çevresinde ki mahllerde çıkan orman yangını yoğun çabalar sonucu söndürülmüş, Sapadere, Fakırcalı ve Beldibi Mahallelerinde etkili olan yangında binlerce ağaç kül olurken hayvanlar telef olmuştu. Alanya Orman İşletmesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi iş makineleri, itfaiye ekipleri ve personeliyle yangının söndürülmesinde büyük katkı sağlamıştı.

Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez katkıda bulunanları unutmayarak pkaket verdi. Sönmez, Alanya Belediye Başkan Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Hüseyin Güney ve İtfaiye Müdürü Mehmet Oral'a pkaet verdi.

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Antalya Büyükşehir Belediyesi her alanda şehrimize hizmet ediyor. Yangın afeti hepimizin ciğerlerini yaktı. Bu sıkıntılı süreçte iş makineleri, itfaiye ve personelimizle elimizden gelen desteği verdik. Burada kurumların işbirliği önemli bu üzücü olayda bu yardımlaşmayı çok iyi yaptık. Biz Alanya için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz.“ dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, "Alanya Orman İşletme Müdürümüz Yücel Sönmez'e nazik ziyareti için teşekkür ederim." diye konuştu.