Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

  Siyaset

 • Chp yönetimi dağıldı. 13 üye istifa etti

  Chp yönetimi dağıldı. 13 üye istifa etti

  CHP İlçe Teşkilatında 13 üye istifa etti. Belediye meclis üyeliği listesinde yaşanan krizin ardından istifa eden üyeler istifa dilekçelerini Antalya İl başkanlığına iletti.

 • Çavuşoğlu "Her zaman üreticinin yanındayız"

  Çavuşoğlu "Her zaman üreticinin yanındayız"

  Partisinin seçim çalışmalarına destek vermek için Antalya'ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  "Çiftçi üzerinden siyasi rant elde etmeye, suistimal etmeye çalışanlar var. Yani çiftçi üzerinden prim toplamaya çalışanlar. Yine çiftçi üzerinden haksız para kazananlar, çiftçimizi sömürenler var." diye konuştu.

 • Çakır ziyaret turuna devam ediyor

  Çakır ziyaret turuna devam ediyor

  Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır; Mahmutlar Yukarı Mahalle'de vatandaşlarla buluştu.

 • "Meclislere kadın üye istiyoruz"

  "Meclislere kadın üye istiyoruz"

  Kadın Haklarını Koruma Derneği Alanya Şubesi 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde partilerin aday belirleme takvimlerinde son güne yaklaşırken gündemle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şube Başkanı Gaye Coşkun ve temsilciler, “Kadın meclis üyesi istiyoruz” dedi.

 • Kurtoğlu'ndan "yeşil alan' tepkisi

  Kurtoğlu'ndan "yeşil alan' tepkisi

  Vatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu  Alanya’da gerçekleştirilmeye çalışılan bazı plan ve projelere isim vermeden sert tepki gösterdi. “Derelerimizi, sularımızı yerin altına gömen; şehir merkezindeki az miktarda kalan yeşil alanları griye boyamaya çalışanları Alanya’mız affetmeyecektir” dedi.

 • Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı

  Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı

  31Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi Ak parti ve Mhp ortaklığındaki cumhur ittifakı hafta sonu açılışlar için bir araya geldi. 

 • Çakır mahallesinde çalıştı

  Çakır mahallesinde çalıştı

  Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin ÇAKIR, Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği’nin daveti üzerine MAHKOD yönetimi ile bir araya geldi. Mahmutlar’ın dünü, bugünü ve yarınının konuşulduğu buluşmada; Antalya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın 10 yıldır ihmal edildiğini ve hak ettiği hizmeti alamadığına vurgu yapıldı.

 • İyi Parti adayı Sönmez kırsalda çalışıyor

  İyi Parti adayı Sönmez kırsalda çalışıyor

  İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez Toslak Mahallesi'nde vatandaşla buluştu.

 • Saadet'e yaşam koçu aday

  Saadet'e yaşam koçu aday

  Saadet Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Habip Şanlı oldu.

 • Böcek partililerini ağırladı

  Böcek partililerini ağırladı

  Chp Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, düzenlediği kahvaltıda Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Kumbul ile birlikte eski il başkanları ve milletvekillerini ağırladı.

 • Saadet'ten Gündoğmuş'a genç aday

  Saadet'ten Gündoğmuş'a genç aday

  Saadet Partisi'nin  Gündoğmuş Belediye Başkan adayı Hayri Demirel oldu.

 • Türel: “Göğsümüzü gere gere çıkıyoruz”

  Türel: “Göğsümüzü gere gere çıkıyoruz”

  5 yıllık hizmet dönemini dolu dolu geçirdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Halkımızın arasına göğsümüzü gere gere çıkıyoruz” dedi.

 • Kurtoğlu çalışıyor

  Kurtoğlu çalışıyor

  Vatan Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Hasan Faruk Kurtoğlu çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarına Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir’i ziyaret ederek devam eden Kurtoğlu’nun bugün parti binalarında ziyaretçileri de vardı. Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya Vatan Partisi’ni ziyaret etti.