Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Alanya emniyet müdürü mehmet emin saka oldu

02 Eylül 2014 Salı
Antalya Emniyet Müdürlüğü’nde tayin ve terfiler ile birlikte 2014 yılı genel atmaları çerçevesinden 9 ilçe Emniyet Müdürü değişti.

Antalya Valiliği Antalya ve ilçelerini kapsayan atamaları onayladı ve Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Emin Saka oldu. Atamalar kapsamında Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Yunus Gez Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcsı, Emniyet Müdür Yardımcısı Halit Odabaşı Kepez İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı, Asayiş Büro Amiri Erhan Akgül ise Gazipaşa Bölge Trafik İstasyon Amiri olarak görevlendirildi.

Diğer atamalar ise şöyle: Mehmet Cem Gencer ve İzzet Balaban İl Emniyet Müdür Yardımcılığına, Ozan Akkuş Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne, Hakan Saygıner Eğitim Şube Müdürlüğüne, Nurullah Güler Gazipaşa Havalimanı Şube Müdürlüğüne, Önder Maç Koordinasyon ve Hareket Şube Müdürlüğüne, Aşır Sakik Personel Şube Müdürlüğüne, Metin Demirbağ Koruma Şube Müdürlüğüne, Murat Çoskuner Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Ercan İlhan Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Gazipaşa Havalimanı Şube Müdürü Turgut Karakaya Gazipaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı. Antalya Valisinin onayladığı atama listesinde Kaş, Demre, Finike Emniyet Müdürlüğüne de atamalar yapıldı.