Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
D'GALA

Ak Parti Ücretsiz Otobüs Kaldıracak

20 Şubat 2018 Salı

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, bugün yaptığı açıklamada Alanyaspor'a tam destek vererek, cumartesi günü oynanacak olan Trabzonspor maçı için ücretsiz otobüs kaldıracaklarını söyledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu Toklu, Aytemiz Alanyaspor'a da tam destek verdi. Süper Lig'de düşme potasında yer alan Aytemiz Alanyaspor'a maddi ve manevi destek vermek istediklerini belirten Toklu, "Bilindiği üzere yerel de en önemli gündemlerimizden bir tanesi Alanyasporumuz. Bizde bu hafta Alanyasporumuzla ilgili neler yapabiliriz, kentte nasıl bir farkındalık yaratabiliriz, bunun üzerinde durduk. Cumartesi günü Alanyasporumuz önemli bir maça çıkacak. Kent olarak her zaman Alanyasporumuzun arkasında durmamız gerekiyor. Alanyasporumuza destek olmamız gerekiyor. Bu amaçla da Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak başta kendi teşkilatımıza Alanyaspor bayrağı açarak, tüm kentteki esnaflarımızın Alanyaspor bayrağı ile kenti donatmaya davet ediyoruz. İnşallah biz kendi ilçe teşkilatımız başta olmak üzere Alanyaspor bayraklarını asarak hem futbolcularımıza, hem yönetimimize hem de teknik heyete göstererek manevi anlamda destek vermek istiyoruz. İnşallah cumartesi günü oynanacak olan Trabzonspor maçına da saat 17.00’de Atatürk Anıtı önünden ücretsiz servis kaldırarak yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, vatandaşlarımızla birlikte Alanyasporumuza destek amaçlı, Alanyaspor maçına gideceğiz. Cumartesi saat 17.00’de Atatürk Anıtı önünden sağlanacak olan ücretsiz ulaşım imkânı tüm vatandaşlarımıza verilecektir. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz." diye konuştu

'MAHALLE TOPLANTILARINA DEVAM'

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Toklu devam eden mahalle ziyaretlerini değerlendirdi. Toklu, "Teşkilat çalışmalarımız doğrultusunda mahalle ziyaretlerimize başladık. Daha önce zaten mahalle toplantılarımızı gerçekleştiriyorduk. Görevli olan yönetim kurulu üyelerimiz mahalle başkanlarımızla ve yönetimleri ile birlikte toplantılarını yapmaya başladılar. Bizde ilçe başkanı ve teşkilat olarak tüm mahallelerimizde, mahalle muhtarımızla, mahalle başkanlarımızla ve halkımızla bir araya geliyoruz. Mahalledeki sorunları dinleyip hem kaynaşma hem dayanışma hem de mahallelerimize daha iyi hizmet nasıl verebiliriz diye bunun çalışmasını yapmaktayız. Bugüne kadar birçok mahallemizi ziyaret ettik. Bundan sonra da inşallah teşkilat olarak planlanan doğrultuda mahalle ziyaretlerine devam edeceğiz." diye konuştu.

TÜRKDOĞAN'A JET YANIT

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın 1/25 binlik nazım imar planı eleştirisinin hatırlatması üzerine Toklu, "1/25 binlik planımız şu an askıda. Vatandaşlarımızın sunumuna çıktı, Kestel hizmet binamızda. Görevli bir arkadaşımızda 1/25 binlik planla ilgili tüm vatandaşlarımıza bilgi vermekte. Tabi bu planla ilgili vatandaşlarımızın şikayetleri ya da önerileri varsa zaten görevli arkadaşlarımızı gerekli değerlendirmeyi yapıyorlar. Bilindiği üzere Büyükşehir Meclisi’nden de tüm partilerimizin oy birliği ile geçmişti. Yani tüm partilerimizin mutabık kaldığı bir plandı. Büyükşehirde de tüm partilerin mutabık kaldığı ve onaylanan bir planı biz şimdi vatandaşlarımıza sunuyoruz. Bununla ilgili şikayetleri varsa vatandaşlarımızın dilekçeleri ile başvuru yaparlarsa onların bu şikayeti değerlendirmeye alınacaktır. Zaten şu an askıda bu eksiklerin giderilmesi için askıda. Ama tekrar söylüyorum bu plan tüm siyasi partilerin oy birliği ile geçen bir plandır." diyerek konuşmasına son verdi.