Alanya haber, alanya tv , alanya televizyonu, kanal alanya
baslik

Yücel, Taşatan Yolunu Genişletiyor

17 Ekim 2018 Çarşamba

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sık sık ölümlü kazalarla gündeme gelen, Taşatan Yolununda genişletme çalışması başlattı.

Yücel, Taşatan Yolunu Genişletiyor Yücel, Taşatan Yolunu Genişletiyor Yücel, Taşatan Yolunu Genişletiyor Yücel, Taşatan Yolunu Genişletiyor

Alanya Belediyesi, Taşatan yolunun “Kuşyuvası” diye anılan Derince Mevkiinde iki kamyon ve bir iş makinesi ile çalışma başlattı. Sık sık kazalarla gündeme gelenbölgede son dönemde iki ayrı kazada 7 kişi hayatını kaybetmişti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Taşatan yolunun Derince mevkiinde vatandaşlarımız ve bölge muhtarlarının talepleri doğrultusunda genişletme ve düzenleme çalışması başlattık. Taşatan yolu yetki alanımızda bulunmamasına rağmen insani sorumluluk duygusuyla yolu vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için gerekli çalışmayı yapıyoruz. Çünkü bizim için insanımızın olduğu her yer sorumluluk alanımızdır. Kısa sürede Taşatan Yolunun bu tehlikeli bölümünü güvenli bir hale getireceğiz” dedi.